Don't speak Polish yet? There you go.

Od 2005r oferujemy naszym kolejnym Klientom oryginalne projekty
 • Plan

  Zbieramy wytyczne zarówno co do wizualizacji jak i wymogów technicznych i funkcjonalnych.

 • Projekt

  Opracowujemy i proponujemy rozwiązania. Dopracowujemy projekt do momentu aż będziesz zadowolony. Zobacz etapy projektu.

 • Realizacja

  Od projektu do realizacji - na wszystkich etapach dbamy o jakość i korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań.

Responsive Web Design

Rosnąca popularność urządzeń mobilnych spowodowała, że użytkownicy przeglądają strony internetowe nie tylko na ekranie komputera czy notebooka. Coraz częściej odwiedzają strony www korzystając z tabletów, smartfonów - urządzeń o bardzo różnych rozmiarach i rozdzielczościach, dodatkowo pozwalających na zmianę orientacji ekranu.

Projektowanie Responsive Web Design pozwala na dostosowywanie układu, sposobu nawigowania, wyglądu i widoczności elementów strony do parametrów danego urządzenia, na którym będzie ona oglądana. W efekcie wszyscy użytkownicy mają dostęp do jednego źródła treści, rozmieszczonej w wygodny do czytania i nawigowania sposób.

Dostosuj swoją stronę już teraz!

Strona www - krok po kroku

 • Wywiad

  Podczas pierwszego kontaktu z Klientem zapoznajemy się z rodzajem prowadzonej przez niego działalności, z oczekiwaniami i wymaganiami jakie stawia nowej stronie www. Zbieramy możliwie największą ilość informacji, które pozwolą na przygotowanie oferty cenowej na wykonanie serwisu. Przedstawiamy często kilka propozycji rozwiązań dla danego tematu i w związku z tym, kilka wariantów cenowych

 • Formalności

  Po zaakceptowaniu przez Klienta oferty cenowej i wyborze jednego z proponowanych wariantów, podpisana zostaje umowa współpracy, z dokładnym opisem zakresu prac i harmonogramem. Po wpłacie zaliczki (40%), po czym przechodzimy do realizacji projektu.

 • Projekt wstępny

  Na tym etapie przygotowujemy wstępny projekt graficzny serwisu. W celu wyboru linii graficznej dla całości rozwiązania przedstawiamy Klientowi zwykle 1- 2 projekty graficzne strony głównej i charakterystycznej podstrony.

 • Projekt pełny

  Następnie, wspólnie z Klientem dopracowujemy projekt wstępny w wybranym wariancie. Jest on podstawą do dalszych prac nad pozostałymi elementami serwisu.

 • Wdrożenie

  Po akceptacji przez Klienta całości projektu graficznego przystępujemy do prac wdrożeniowych. Projekt jest "cięty" i kodowany w zakresie XHTML i CSS. Jednocześnie trwają prace nad oprogramowaniem obsługującym działanie danego serwisu www.

 • Publikacja

  Po ostatecznej akceptacji całości prac przez Klienta uruchamiamy stronę. Klient otrzymuje instrukcję obsługi panelu administracyjnego CMS, lub opcjonalnie przeprowadzamy szkolenie w zakresie jego obsługi w biurze Klienta (dotyczy lokalizacji w Warszawie).

No dobrze. A wsparcie?

Możesz na nas liczyć na każdym etapie prac, także po zakończeniu projektu. To oczywiste.
Doradzimy, podpowiemy, pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie.

Nasze projekty opieramy o sprawdzone i elastyczne rozwiązania

Projektując serwisy dające Klientowi możliwość zarządzania treścią w dużej mierze bazujemy na aplikacjach typu Open Source, takich jak CMS Made Simple czy Wordpress. Z jednej strony pozwala to na utrzymanie rozsądnego poziomu cen w porównaniu z zastosowaniem rowiązań autorskich, a z drugiej pozwala czerpać korzyści ze stałego rozwoju systemów tych przez społeczność. Gwarantuje to zachowanie najnowszych standardów sieciowych oraz bardzo duży wybór dodatkowych funkcjonalności.

CMS z angielskiego: Content Management System, dosłownie: System Zarządzania Treścią. CMS Made Simple pozwala zarządzać zawartością strony bez konieczności znajomości mechanizmów odpowiadających za jej działanie. Użytkownik logując się do panelu administracyjnego ma pełny dostęp do zawartości podstron swojego serwisu. Może zmieniać i dodawać treści korzystając z intuicyjnego edytora tekstu.

 • Funkcjonalny i elastyczny CMS. Nadaje się zarówno do prostej strony jak i rozbudowanego serwisu ze względu na duże możliwości rozwojowe i ogromną ilość stale rozwijanych modułów. Większość naszych projektów oparta jest właśnie o ten system.

 • Platforma blogowa nr 1 na świecie. Kropka. Wordpress świetnie nadaje się również jako CMS dla zwykłej strony www. Projektujemy indywidualny wygląd, wdrażamy, konfigurujemy, optymalizujemy.

 • Rozbudowana aplikacja e-commerce, używana przez ponad 130 000 sklepów internetowych w 150 krajach. Mnóstwo funkcjonalności, duże możliwości konfiguracyjne.