AptekaKamagra

Libido u mężczyzny – co zrobić, by szybko je podnieść?

Niewielkie zainteresowanie sferą seksu może być uwarunkowane wieloma zróżnicowanymi czynnikami. Niskie libido to prawdziwa udręka mężczyzn w bardzo różnym wieku. Większość panów z niskim libido uskarża się jednocześnie na chroniczny stres i zmęczenie. Wszystko to skutecznie zmniejsza zainteresowanie sferą seksu. Na szczęście, istnieje sporo wyjątkowo skutecznych sposobów, dzięki którym można znacząco polepszyć popęd seksualny. W dzisiejszym artykule wyjaśniamy, co zrobić, by podnieść libido u mężczyzny. 

 

Od czego zależy libido u mężczyzny?

Każdy człowiek ma nieco inne potrzeby seksualne. Wpływ ma na to gospodarka hormonalna czy uwarunkowania genetyczne. Niektórzy mają tak duże potrzeby, że mogliby uprawiać miłosne igraszki nawet codziennie. O ochocie na seks przesądzają także czynniki psychologiczne. W przypadku mężczyzn dużą rolę pełni także poziom testosteronu, wiek oraz sytuacje stresowe.

Sprawność seksualna mężczyzny w ogromnym stopniu jest także uzależniona od prowadzonego trybu życia, a zwłaszcza od stosowanej diety oraz używek. Udowodniono naukowo, że mężczyźni, którzy palą papierosy i piją spore ilości alkoholu a także spożywają znaczne ilości fast foodów, są znacznie bardziej narażeni na obniżenie libido od tych, którzy stronią od tego typu rzeczy. Co mają zrobić mężczyźni, którzy zauważą u siebie znaczny spadek sprawności seksualnej? Odpowiedź na to pytanie zawarliśmy w kolejnym akapicie niniejszego tekstu.

Po pierwsze: afrodyzjaki

Afrodyzjaki to specjalna kategoria produktów, która w ogromnym stopniu wpływa na poprawę popędu seksualnego i płodności – zarówno wśród mężczyzn jak i wśród kobiet. Dzięki nim ochota na seks jest zdecydowanie większa. Co konkretnie zalicza się do afrodyzjaków? Jednym z najbardziej cenionych afrodyzjaków zalicza się ostrygi, które są prawdziwym bogactwem cynku. Cynk jest pierwiastkiem, który usprawnia produkcję testosteronu oraz aktywnie uczestniczy w procesie spermatogenezy, czyli produkcji spermy. Cynk poprawia także funkcjonowanie układu krążenia. 

W codziennej diecie mężczyzn chcących długo cieszyć się wysokim libido powinny znaleźć się warzywa liściaste – kapusta, brukselka i szpinak. Wszystkie te warzywa są prawdziwym bogactwem kwasu foliowego. Sposobem na zwiększenie libido jest także sięganie po aromatyczne przyprawy, takie jak cynamon, który usprawnia krążenie krwi, bazylię działającą na zmysły oraz czosnek, który w znacznym stopniu poprawia erekcję u mężczyzny.

Suplementy diety i leki na erekcję

Panowie, którym zależy na tym, aby jak najszybciej odzyskać libido i wysoką sprawność seksualną, powinni przede wszystkim sięgnąć po wyjątkowo skuteczne leki oraz suplementy diety na potencję. Do tej pierwszej grupy zalicza się przede wszystkim Kamagra i Viagra. Preparaty te są oparte na składniku aktywnym o nazwie sildenafil, który sprawia, że do ciał jamistych prącia na skutek odpowiedniej stymulacji seksualnej trafia odpowiednia ilość krwi. Dzięki temu mechanizm uzyskiwania erekcji działa w sposób prawidłowy, a mężczyzna bez trudu uzyskuje wzwód. Środki na erekcję mogą przyjmować zarówno młodsi jak i starsi mężczyźni – wystarczy, że mają ukończone 18. lat oraz od dłuższego czasu obserwują u siebie znaczny spadek sprawności seksualnej. 

Leki na potencję zapewniają, że mężczyzna już po kilkunastu minutach od ich spożycia jest gotowy do odbycia w pełni satysfakcjonującego stosunku seksualnego zakończonego wytryskiem. Niektóre z leków na potencję działają nawet przez 36 godzin. W podanym czasie mężczyzna bez trudu jest w stanie osiągnąć oraz utrzymać wzwód.

Z kolei suplementy diety takie jak Braveran czy Permen, można otrzymać bez recepty, jednak działają one nieco inaczej. Aby zaobserwować ich oddziaływanie na sferę seksualności, należy pamiętać o tym, aby stosować je w sposób systematyczny przez minimum kilka tygodni. Niewątpliwym atutem suplementów diety na potencję jest fakt, iż są one oparte wyłącznie na substancjach pochodzenia naturalnego. Dzięki temu ryzyko wystąpienia efektów ubocznych jest niezwykle niskie. 

Leave a Comment!