AptekaKamagra

Miłość grecka, francuska, hiszpańska i włoska- czym jest?

Miłość fizyczna ma wiele różnych odsłon. Kochankowie decydują się korzystać z różnych technik aktów miłosnych, a wszystkim po to, aby w sferze łóżkowej nie zagościła monotonia. Urozmaicony i ciekawy seks stanowi doskonałe dopełnienie udanego związku, a oprócz tego pozwala uniknąć konfliktów. Istnieją różne formy miłości, które w pewnych krajach są chętniej wybierane, a w innych dosyć rzadko.

Wiele zależy od preferencji partnerów, dla niektórych dany sposób bliskości może okazać się mało komfortowym rozwiązaniem, a dla innych być świetną propozycją. Znana jest przede wszystkim: miłość grecka, miłość francuska, miłość hiszpańska i miłość włoska. Czym one są i na czym w ogóle polegają?

Czym jest tak zwana miłość grecka?

Miłość grecka to nim innego jak stosunek analny. Coraz częściej pary decydują się właśnie na taki sposób zbliżenia. Seks analny może być świetnym sposobem na urozmaicenie łóżkowych igraszek. Odbyt jest bardzo unerwionym obszarem ciała, przez co wykazuje wrażliwość na bodźce. Osoby decydujące się na miłość grecką twierdzą, iż zapewnia ona jeszcze bardziej intensywne doznania, które różnią się od tych odczuwanych podczas tradycyjnego seksu. To świetna propozycja dla osób szukających nowych wrażeń, które lubią eksperymentować w łóżku i nie boją się nowości. Dla niektórych w dalszym ciągu miłość grecka jest tematem tabu, który wywołuje u nich wstyd i pewne obawy. Co ważne, seks analny może być w pełni bezpieczny i przyjemny, jeśli będzie się pamiętać o odpowiedniej higienie i zabezpieczeniu w postaci prezerwatywy. Miłość grecką uprawiają zarówno homoseksualne pary, jak i heteroseksualne.

W przypadku zdecydowania się na tę formę zbliżenia bardzo ważne jest korzystanie z lubrykantów, gdyż odbyt nie wydziela substancji nawilżających, jak pochwa. Podczas uprawiania seksu analnego prezerwatywa jest niezbędna, aby ochronić się przed chorobami i zapaleniami. Miłość grecka może dawać wiele przyjemności i satysfakcji o ile tylko będzie się pamiętać o pewnych prostych zasadach. Partnerzy muszą co najważniejsze wyrazić zgodę na taką formę zbliżenia. Dla kobiety może być ona nieco mało komfortowa, aby przyzwyczaić partnerkę do seksu analnego, można rozpocząć od stymulacji przy użyciu gadżetu erotycznego czy palca.

Czym jest miłość francuska?

Miłość francuska jest to inne określenie seksu oralnego. Opiera się on na stymulacji narządów intymnych partnera przy pomocy ust i języka. Seks oralny uwielbiany jest zarówno przez panów, jak i panie. To bardzo prosty i szybki sposób na doprowadzenie kobiety do orgazmu. Miłość francuska daje wiele intensywnych doznań, jest także ciekawym sposobem na grę wstępną. Świetnie rozbudza wszystkie zmysły i zwiększa pożądanie. Podczas seksu oralnego dochodzi do bezpośredniej stymulacji prącia oraz moszny, a u kobiet do stymulacji ukrwionych zakończeń nerwowych w okolicach łechtaczki.

Czym jest miłość hiszpańska?

Jest to stosunek między piersiowy. Polega on na tym, iż mężczyzna umieszcza członka pomiędzy piersiami kobiety. To pozycja dedykowana więc parom heteroseksualnym. Mężczyźni preferują w niej duże piersi partnerki, które pozwalają na lepszą stymulację penisa. W trakcie tej formy zbliżenia dochodzi do stymulacji penisa, ale także pobudzenia brodawek sutkowych kobiety. Może ona być jedynie elementem gry wstępnej i zakończyć się penetracją pochwy, czy stanowić jedyną formę stymulacji, która zostanie zwieńczona orgazmem. Miłość po francusku może być uprawiana w wielu różnych pozycjach. Seks hiszpański jest także określeniem dotyczącym zbliżenia oralnego z wytryskiem w ustach kobiety. Miłość francuska jest ciekawym urozmaiceniem życia seksualnego.

Czym jest miłość włoska?

Z pewnością mało kto słyszał o miłości włoskiej, gdyż jest ona dosyć rzadko spotykana. Praktykuje ją niewiele osób, a polega ona na pobudzaniu penisa przy pomocy pachy partnera. W trakcie takiego zbliżenia można zmieniać nacisk ramienia na członka, przez co doznania zwiększają się. Jest to propozycja zarówno dla par heteroseksualnych, jak i homoseksualnych.

 

Leave a Comment!